




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоярусне ліжко-трансформер Русалонька з масиву буку ТМ Дрімка

Додатково можна дозамовити:
- Бортик безпеки
- Шухяди дерев'яні
- Шухляди комбіновані (дерево+ДСП)

Просторе сімейне ліжко, яка послужить для великої родини в умовах обмеженої площі. Масив букового дерева легко витримає будь-якого дорослого а якісний гіпоалергенний лак безпечний навіть немовлятам.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.

Характеристики товару:
- Матеріал масив буку
- Покриття лак/емаль
- Габарити ліжка на 9 см більший від спального місця
- Висота ліжка 182 см
- Навантаження на 1 сп.м. 150 кг
- Глибина посадкового місця матрацу 7 см
- Висота від підлоги до сп. місця нижнього - 27 см; верхнього - 127 см
- Основа під матрац ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см, між ламелями - 4см)
- Вага ліжка 98-104 кг
- Загальний об'єм упаковок 0,40 - 0,43 м3
- Гарантійний термін 24 міс
- Висота захисного борта безпеки (від основи під матрац) 40 см
- Ліжко-трансформер так
- Сторона входу ліва, права, універсальна

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Ольха светлая, Орех темный, Бежевый эмаль, Орех экко, Орех лесной, Орех светлый, Каштан, Венге, Кремовый, Белый, Дуб молочный, Береза белая, Бежевый, Серый, Бук, Орех, Слоновая кость (ivory), Бук натуральный, Белый эмаль, Серый эмаль, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Производитель | Дримка |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Общая высота детской кровати | 182 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 27 см |
| Высота спального места второго яруса | 127 см |
| Комплектация | |
| Стандартная лестница | Да |
| Розміри | |
| Розмір спального місця | 80*190/120*190 |
- Цена: 33 317 ₴
- Под заказ
- Код: Русалонька
Отправка с 06 июля 2026Двоярусне ліжко-трансформер Русалонька з масиву буку ТМ Дрімка
33 317 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






