




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трьохярусне ліжко Шрек тріо з масиву бука ТМ Дрімка

Додатково можна дозамовити:
- Бортик безпеки для першого ярусу
- Шухяди дерев'яні
- Шухляди комбіновані (дерево+ДСП)
- Збільшена висота між ярусами

Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.

Характеристики товару:
- Матеріал масив буку
- Покриття лак/емаль
- Габарити ліжка на 7 см більший від спального місця
- Висота ліжка 190 см
- Глибина посадкового місця матрацу 7 см
- Висота від підлоги до сп. місця 1 ярус - 23 см; 2 - 47 см; 3 - 132 см
- Основа під матрац ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3 см, між ламелями - 4 см)
- Висота захисного борта безпеки (від основи під матрац) 40 см
- Ліжко-трансформер так
- Сторона входу ліва, права, універсальна


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 150 кг |
| Размер спального места | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Махонь, Ольха светлая, Орех темный, Бежевый эмаль, Орех лесной, Орех экко, Орех светлый, Каштан, Венге, Кремовый, Белый, Дуб молочный, Береза белая, Бежевый, Серый, Бук, Орех, Слоновая кость (ivory), Бук натуральный, Белый эмаль, Серый эмаль, Яблоня локарно |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Общая высота детской кровати | 190 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 23 см |
| Высота спального места второго яруса | 47 см |
| Высота спального места третьего яруса | 132 см |
| Комплектация | |
| Стандартная лестница | Да |
- Цена: 26 703 ₴
- Под заказ
- Код: Шрек тріо
Отправка с 06 июля 2026Трьохярусне ліжко Шрек тріо з масиву бука ТМ Дрімка
26 703 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






