




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шафа пенал з полицями закрита Light №1 40x220x50 см Графіт TM ArtInHead

Шафа пенал з полицями закрита “Light” – це стильне та функціональне рішення для організації вашого простору. Її лаконічний дизайн дозволяє зберігати речі в порядку, приховуючи їх від сторонніх очей, що підкреслює елегантність і гармонію інтер’єру.
Основні характеристики:
- Габарити: 400×500×2200 мм – компактна шафа, що ідеально впишеться навіть у маленьке приміщення, зберігаючи при цьому функціональність.
- Матеріали: Високоякісне ламіноване ДСП, стійке до зношування та подряпин.
- Внутрішнє наповнення: П’ять просторих полиць за дверима, що забезпечують ідеальний порядок і організацію.
- Двері: Одні двері з елегантною чорною ручкою додають сучасного акценту.

Особливості моделі:
- Універсальність: Підходить для будь-якої кімнати: спальні, передпокою чи офісу. Чудово підійде для організації простору.
- Легкий догляд: Поверхні шафи легко очищуються, що гарантує збереження її привабливого вигляду на довгі роки.
- Можливість комбінації: Шафа поєднується з іншими модулями колекції “Light”, що дозволяє адаптувати її під ваші потреби та створити індивідуальну шафу з потрібним функціоналом.

| Вага | 48.6 кг |
|---|---|
| Кількість дверей |
Однодверні |
| Ширина (мм) |
400 |
| Висота (мм) |
2200 |
| Глибина (мм) |
500 |
| Матеріал корпусу |
Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду |
Ламіноване ДСП |
| Товщина корпусу (мм) |
16 |
| Товщина фасаду (мм) |
16 |
| Стиль |
Класичний, Мінімалізм, Модерн |
| Призначення |
Для вітальні, Для дитячої, Для передпокою, Для спальні |
| Країна-виробник товару |
Україна |
| Гарантія |
12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Производитель | Art In Head |
| Глубина | 500 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Графит |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | металл |
| Ножки | пластик |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 4 |
- Цена: 4 890 ₴
- В наличии
- Код: LT08070000000
Шафа пенал з полицями закрита Light №1 40x220x50 см Графіт TM ArtInHead
4 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


