




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло геймерське VR Racer Original Aragon чорний/червоний ТМ AMF

Aragon - це ергономічне, універсальне крісло на основі міцного металевого каркаса і
довговічної екошкіри подарує багато годин, проведених у комфорті за улюбленим заняттям.
Для наповнення використовується якісний паралон, який не дає вашій спині втомлюватися.
Крісло підходить для людей вагою до 120 кг.
З механізмом гойдання типу Tilt і регульованими підлокітниками ви знайдете
найбільш зручне положення під час гри.
Висока спинка обладнана м’яким підголівником, а для підтримки попереку продумана
спеціальна подушка, щоб зменшити навантаження на хребет.
Положення спинки встановлюється в діапазоні 90º-180º – ви зможете відпочити,
не покидаючи робочого місця.
Крісло Aragon – відмінне рішення для дому та офісу.

Характеристики:
- Механізм: Tilt (Relax)
- Матеріал оббивки: шкірозамінник
- Регулювання: висота підлокітників, висота сидіння
- Підлокотники: 1D
- Жорсткість гойдання
- Колір оббивки: чорний/червоний
- Хрестовина : пластикова
- Матеріал основи: метал
- Колеса: обгумованні
- Кількість в упаковці: 1 шт
- Вага виробу 25 кг
- Додаткові опції: подушка під поясницю
- Додаткові опції: подушка під шию
- Додаткові опції: функція нахилу спинки Relax до 180°
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1270 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1360 |
| Ширина виробу | 670 |
| Глибина виробу | 730 |
| Ширина сидіння | 520 |
| Глибина сидіння | 510 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 450 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 540 |
| Висота спинки | 850 |
| Висота підлокітників | 220 |
| Діаметр | 740 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | VR Racer |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-красный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 67 см |
| Глубина кресла | 73 см |
| Высота с учетом спинки | 136 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Вес кресла | 25 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 85 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип механизма | Tilt с функцией Relax |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 7 770 ₴
- В наличии
- Код: 555293
Крісло геймерське VR Racer Original Aragon чорний/червоний ТМ AMF
7 770 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






