




Крісло геймерське VR Racer Textile Halk сірий/чорний ТМ AMF

Геймерське крісло AMF VR Racer Textile – нове слово у світі геймінгу. Ця ігрова модель крісла також відмінно підійде до вашого робочого або домашнього кабінету. При моделюванні крісла VR Racer були враховані такі параметри, як здатність знімати навантаження з хребта та спини, усунення виникнення болю в попереку, можливість повністю розслабитися, свобода руху корпусу та рук за інтенсивної гри, відсутність затікання ніг при довгому сидінні. Крісло оптимально налаштовується під власника, висота сидіння та підлокітників з каучуку регулюється, є такі зручні пристрої, як додаткова регульована по висоті подушка в районі попереку та м'яка невелика регульована подушка під шию. Стильне та функціональне крісло оцінять багато любителів комп'ютерних ігор або топ-менеджери, що працюють понад 8 годин на день за комп'ютером. Наповнювач крісла забезпечить оптимальну жорсткість, а оббивка з текстилю – довгу службу, чудовий вигляд та оптимальну терморегуляцію.

Матеріал оббивки: лляна тканина
Регулювання: висота підлокітників, висота сидіння
Підлокітники: 4D
Хрестовина: пластикова
Матеріал основи: метал
Колеса: прогумовані
Додаткові опції: подушка під поперек
Додаткові опції: подушка під шию
Додаткові опції: функція нахилу спинки Relax до 155 градусів
Максимальне навантаження на виріб: 200 кг

Характеристики
| Механізм крісла | MB (MultiBlock) |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1330 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1420 |
| Ширина виробу | 710 |
| Глибина виробу | 720 |
| Ширина сидіння | 390 |
| Глибина сидіння | 520 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 520 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 610 |
| Висота спинки | 850 |
| Висота підлокітників | 180-250 |
| Діаметр | 720 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Серія товару | VR Racer |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Светло-серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 71 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 142 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 52 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 61 см |
| Вес кресла | 30 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 39 см |
| Глубина сиденья | 52 см |
| Высота спинки | 85 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип механизма | Multi-block |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 11 580 ₴
- Нет в наличии
- Код: 555291
Крісло геймерське VR Racer Textile Halk сірий/чорний ТМ AMF
11 580 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







