




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло геймерське VR Racer Textile Darrius чорний ТМ AMF

Darrius - це ультрасучасне ігрове та офісне крісло.
Darrius може похвалитися оббивкою, з високоякісної натуральної лляної тканини, що забезпечує довговічність та комфорт.
Крісло виготовлене із міцного сталевого каркасу, гарантує довговічність та стабільність, забезпечуючи необхідну підтримку під час інтенсивних ігор чи роботи.
Колісна база з нейлону преміум-класу забезпечує плавність та довговічність пересування різними поверхнями, що підвищує загальну універсальність крісла.
Крісло стильне і сучасне та естетичне в поєднанні з матеріалами, що легко чистяться, робить Darrius не тільки функціональним рішенням для сидіння, але й стильним доповненням до будь-якого ігрового або офісного інтер'єру.

- Механізм: AnyFix
- Матеріал оббивки: льняна тканина
- Матеріал основи: пластик
- Регулювання: висота підлокітників, висота сидіння
- Підлокотники: 3D
- Жорсткість гойдання
- Колір оббивки: чорний
- Хрестовина : пластикова
- Колеса: нейлонові
- Кількість в упаковці: 1 шт
- Вага виробу: 27 кг
- Додаткові опції: подушка під поясницю
- Додаткові опції: подушка під шию
- Додаткові опції: функція нахилу спинки Relax до 155 градусів
- Максимальне навантаження на виріб: 150 кг
| Габаритні розміри крісла | |
|---|---|
| Ширина крісла | 72 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 130 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 27 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Висота спинки | 78 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Темно-серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 72 см |
| Глубина кресла | 66 см |
| Высота с учетом спинки | 130 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Вес кресла | 27 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 47 см |
| Высота спинки | 78 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 11 120 ₴
- Нет в наличии
- Код: 555292
Крісло геймерське VR Racer Textile Darrius чорний ТМ AMF
11 120 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности







