




Крісло геймерське VR Racer Dexter Lambert чорний/червоний ТМ AMF

Крісло AMF VR Racer Dexter - чергова колекція яскравих і динамічних «геймерських» крісел в різних варіаціях, які можна розмістити як вдома, так і в офісі. Стильний дизайн і відмінна конструкція не залишать байдужими навіть найвимогливіших геймерів. Каркас крісел виготовлений з високоякісної сталі, оббивка - штучна шкіра вищої якості. Саме крісло і підлокітники регулюються по висоті, так само є регульований поперековий підпір, який знімає навантаження зі спини і хребта. Деякі моделі з колекції VR Racer Dexter оснащені регульованою подушкою-підголовником і висувною підставкою для ніг. Завдяки конструкції моделей, крісло можна налаштувати під будь-яку комплекцію людини, який буде використовувати виріб. Всі моделі крісел виконані в індивідуальному і неповторному стилі і стануть яскравим акцентом в будь-якому інтер'єрі.

Характеристики
| Механізм крісла | Релакс |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1260 |
| Ширина виробу | 640 |
| Глибина виробу | 600 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | VR Racer Dexter |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, Поперекова підтримка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-красный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Нейлоновые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 60 см |
| Высота с учетом спинки | 126 см |
| Вес кресла | 13.5 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип механизма | Relax |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Мягкая подушка спинки | Да |
- Цена: 3 608 ₴
- В наличии
- Код: 555395
Крісло геймерське VR Racer Dexter Lambert чорний/червоний ТМ AMF
4 510 ₴
3 608 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


