


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Ariel чорний/тканина зелена TM AMF

Стілець обідній AMF Ariel стане чудовою прикрасою найвишуканішого інтер'єру в їдальні або кухні. Анатомічна форма сидіння та спинки дозволяють тримати правильну поставу під час сидіння та повторює лінії тіла для комфорту та зручності при тривалому використанні. Розбірна конструкція виконана з металевої редукованої труби. Для стійкості ніжки зведені на конус та захищені пластиковими заглушками. Використаний метал покритий чорною порошковою фарбою. Компактні розміри та вага виробу додають крісло практичності та функціональності. Виріб здатний витримати навантаження до 120 кг.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Модель: Ariel
- Каркас: Сталь
- Колір каркаса: Черный
- Матеріал оббивки: Тканина
- Висота виробу: 800 мм
- Ширина виробу: 565 мм
- Глибина виробу: 610 мм
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 5,9 кг
- Кількість виробів в упаковці: 2 шт
- Об'єм упаковки: 0,24 м3
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый, Черный, Оливковый |
| Цвет обивки | Оливковый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Зелёный |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 565 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Высота | 800 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 510 ₴


