




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець з масиву дерева Motti м'який SE 7305 TM Oleksenko
Стільці Motti оригінальні і водночас неймовірно зручні та практичні. Дані стільці для кухні дійсно привносять красу та комфорт на вашу кухню.
Виготовляються з натурального ясеню та оббиваються матеріалами від провідних європейських виробників. Стиль, комфорт та якість – саме так можна охарактеризувати дані стільці.
Ширина габаритна: 540 мм
Глибина: 450 мм
Висота: 770 мм
Висота посадкова: 460 мм
Ширина сидіння: 490 мм

Колір стільця та оббивки можуть підбиратися за бажанням замовника.
Каркас: масив ясена
Спинка: гнута фанера шпонована
Сидіння: фанера
Ми працюємо з усіма постачальниками тканини в Україні: EximTextil, Apparel, Arteks, Divotex, СМ, Arben, Silk, Dekora Group, Мебтекс, Eden.

Текстури тканин:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | OLEKSENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 460 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 770 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
- Цена: 6 580 ₴
- Под заказ
- Код: Motti м'який SE 7305
Отправка с 14 июня 2026Стілець з масиву дерева Motti м'який SE 7305 TM Oleksenko
6 580 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




