




Крісло Patric тканина сіра TM AMF

Крісло AMF Patric – це поєднання довговічності, функціональності та комфорту, створене на основі найсучасніших вимог робочого простору. Дизайн крісла представлений у двох стильних колірних рішеннях – класичному чорному та сірому, то дозволяє вам вибрати варіант, який ідеально поєднуватиметься з вашим робочим або домашнім інтер'єром. Оббивка із сітки та тканини робить крісло комфортним для роботи, навіть у спекотний день, оскільки ці матеріали добре пропускають повітря. Основна увага приділена вашому здоров'ю та комфорту для продуктивної роботи. Зручна форма спинки крісла забезпечує правильне розташування хребта, запобігає напруженню спини при тривалому використанні. Однією з важливих переваг даної моделі є міцність та надійність. Оббивка зі зносостійкої тканини не тільки надає кріслу естетичність, а й при правильній експлуатації довго збереже свій первісний вигляд. Використання сітки у якості оббивки гарантує довгий термін служби та комфорт у будь-яку пору року.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу | 1160 |
| Ширина виробу | 660 |
| Глибина виробу | 670 |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником |
| Стиль | Хай-тек |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 66 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Вес кресла | 12.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | Нейлон |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 60 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона подголовника | Да |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Серый |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 4 342,40 ₴
- В наличии
- Код: 555443
Крісло Patric тканина сіра TM AMF
4 720 ₴
4 342,40 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







