



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець барний Guru Bar Tender бук натуральний TM Pavlyk
Каркас: масив бука, гнуто-клеєна фанера
Сидіння і каркас зроблені з високоякісного масиву букового дерева. Спинка виготовлена з гнуто-клеєної фанери 11 мм. Колір дерева можна вибрати в опціях при замовленні.

Більше про стільці:
- сучасна інтерпретація класичного дизайну;
- покриття дерева - напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
- максимальне навантаження - не більше 120 кг;
- збірка потрібна, фурнітура йде в комплекті;
- на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;
- є підніжка;
- широкий вибір кольору фарбування дерева.

Габаритна ширина, мм: 526
Габаритна глибина, мм: 630
Загальна висота, мм:1040
Посадкова висота, мм: 710
Глибина сидіння, мм: 435

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Тип основания | Ножки |
| Особенности | Высокая спинка, Подножка, Наличие спинки |
| Тип опор | 4 ножки |
| Тип мебели | барный стул |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Цвет | Натуральный |
| Тип | Барный стул |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Подножка | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 526 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 1040 мм |
| Высота сиденья стула | 710 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 4 590 ₴
- Под заказ
- Код: Guru Bar Tender natural
Отправка с 14 июня 2026Стілець барний Guru Bar Tender бук натуральний TM Pavlyk
4 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

