-20%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло поворотне Каллісто букле сірий ТМ Vetro Mebel

Сірий колір додає кріслу сучасного вигляду, легко вписується в будь-який інтер'єр і поєднується з різними кольорами та текстурами.
Високоякісна оббивка з букле надає кріслу елегантного та розкішного вигляду. Цей матеріал відомий своєю текстурою та приємними тактильними відчуттями.

Макроволокно та пінополіуретан (ППУ) забезпечують комфортне сидіння та оптимальну підтримку спини.
Ергономічний дизайн забезпечує комфорт під час тривалого сидіння, що робить крісло ідеальним для відпочинку та роботи.

Поворотний механізм дозволяє кріслу обертатися на 360 градусів, забезпечуючи додаткову зручність і гнучкість у використанні. Це особливо корисно в офісних приміщеннях або вітальнях, де важлива мобільність.

| Колір | сірий |
|---|---|
| Складання | не потребує складання |
| Характеристики | поворотні |
| Матеріал оббивки | букле |
| Наповнювач сидіння | макроволокно, пінополіуретан (ППУ) |
| Матеріал каркасу | масив дерева + дерево модрини + фанера |
| Ширина сидіння, см | 75 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 76 |
| Глибина сидіння, см | 50 |
| Висота до сидіння, см | 49 |
| Висота, см | 71 |
| Вага, кг | 26 |
| Бренд | Vetro Mebel |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вид мягкой мебели | кресло на вращающейся опоре |
| Обивочный материал | Букле |
| Цвет | Серый |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 см |
| Глубина | 76 см |
| Высота с учетом спинки | 71 см |
| Высота сидения | 49 см |
| Вес | 26 кг |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, натуральное дерево |
| Ножки | металл |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан, формованный пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан, листовой пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | сидения |
- Цена: 14 900 ₴
- В наличии
- Код: Callisto-gray- ripples
Крісло поворотне Каллісто букле сірий ТМ Vetro Mebel
18 630 ₴
14 900 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






