




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільне дзеркало з підсвіткою Bella 36×47.5 см для макіяжу ТМ ARTinHEAD

- Ідеальне освітлення: оснащене 12 лампочками нейтрального світла, це дзеркало рівномірно розсіює освітлення, даруючи комфорт і чіткість відображення під час макіяжу чи догляду за шкірою.
- Регулювання освітлення під ваші потреби: завдяки сенсорному керуванню ви легко налаштуєте яскравість і температуру світла під свої потреби. Потрібна тепла, затишна атмосфера для вечірнього макіяжу? Або ж яскраве денне світло для ранкових ритуалів? З “Bella” це легко зробити одним дотиком.
- Стильний дизайн: елегантна основа з білого пластику та сучасний вигляд гармонійно доповнять будь-який інтер’єр.
- Зручний розмір: висота 47,5 см і ширина 36 см ідеально підходять для будь-якої кімнати. Дзеркало буде мати чудовий вигляд на туалетному столику, консолі чи робочій поверхні, додаючи вишуканості вашому простору.
- Енергоефективність: працює від мережі 220 В, споживаючи лише 12 Вт, що забезпечує довготривалу та стабільну роботу.

Характеристики
| Вага | 3.2 кг |
|---|---|
| Ширина (мм) |
360 |
| Висота (мм) |
475 |
| Матеріал корпусу |
Пластик |
| Особливості |
З підсвіткою |
| Країна-виробник товару |
Україна |
| Гарантія |
12 місяців |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Угол поворота | 360 град. |
| Подсветка (тип ламп) | Обычная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Толщина | 75 мм |
| Высота | 475 мм |
| Вес | 3200 г |
- Цена: 2 699 ₴
- В наличии
- Код: IN02060600230
Настільне дзеркало з підсвіткою Bella 36×47.5 см для макіяжу ТМ ARTinHEAD
2 699 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






