




Описание
Характеристики
Информация для заказа
TM-98 стіл розкладний 150/210*90 см глянцева кераміка панда вайт + чорний TM Vetro Mebel

Керамічний стіл TM-98 панда вайт + чорний — це справжній арт-об’єкт у вашій оселі. Його стільниця з глянцевої кераміки в ефектному відтінку панда вайт нагадує структуру натурального мармуру з контрастними прожилками, створюючи унікальний візуальний акцент. У поєднанні з чорною металевою основою стіл виглядає стильно та сучасно, додаючи інтер’єру характеру й динаміки.
Функціональність моделі не поступається її дизайну. Завдяки продуманому боковому механізму стіл легко трансформується: у зібраному вигляді його довжина становить 150 см, а при розкладанні — цілих 210 см. Це дозволяє організувати простір під будь-які потреби — від камерної вечері до масштабного святкування.

| Колір | панда вайт |
|---|---|
| Форма | прямокутні |
| Вид | розкладні |
| Механізм розкладки | боковий |
| Складання | потребує складання |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Довжина, см | 150 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 210 |
| Ширина, см | 90 |
| Висота, см | 76 |
| Вага, кг | 75.6 |
| Бренд | Vetro Mebel |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Цвет | Белый мрамор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раскладной, стол раздвижной, раздвижной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2100 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1500 мм |
| Вес | 76 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика |
| Каркас, ножки | металл |
| Царговый пояс стола | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| раскладная столешница | Так |
- Цена: 15 590 ₴
- В наличии
- Код: TM-98-panda-white/black
TM-98 стіл розкладний 150/210*90 см глянцева кераміка панда вайт + чорний TM Vetro Mebel
15 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


