




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Томас чорний / велюр сірий ТМ МіксМеблі

Розмір: В: 89 см; Г: 57 см; Ш: 58 см;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: сірий;
Матеріал: Каркас: ніжки - метал; Сидіння: фанера гнутоклеєна + поролон у велюрі.
| Вага | 6 кг |
| Бренд | Мікс Меблі |
| Висота, см | 89 см |
| Ширина, см | 58 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Глибина сидіння, см | 57 см |
| Матеріал сидіння/оббивки | фанера гнутоклеєна + поролон у велюрі. |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал Каркас | метал |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 570 мм |
- Цена: 2 640 ₴
- В наличии
- Код: А0057182
Стілець Томас чорний / велюр сірий ТМ МіксМеблі
2 640 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






