




Крісло керівника Armani шкірзам чорний TM AMF

Крісло для керівника AMF Armani є взірцем класичного офісного стилю. Завдяки своєму багатошаровому оригінальному наповненню цей виріб підійде як для тривалої роботи, так і домашнього відпочинку.
Крісло має відмінну ергономіку та дуже м'яку посадку.
Оббивка крісла – високоякісний шкірозамінник. Цей матеріал, за рахунок своєї щільності, має максимально високу зносостійкість та приємну крупнозернисту фактуру.
У даній моделі встановлений надійний механізм гойдання Anyfix, що дозволяє зафіксувати крісло в будь-якому положенні.
Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, який можна досягти після декількох хвилин такої легкої релаксації.
Важлива особливість – ролики для гладких поверхонь, які зроблять пересування крісла максимально безшумним та забезпечать дбайливий зіткнення з ламінатом або паркетом.
Крісло розраховане на статичне вертикальне навантаження до 120 кг.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Модель: Armani
- Механізм гойдання: AnyFix
- Каркас: Сталь
- Матеріал оббивки: Шкірозамінник PU
- Колір оббивки: PU чорний
- Підлокітники: Пластик з м'якими накладками
- Хрестовина: Хромована
- Висота виробу у нижньому положенні: 1140 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1200 мм
- Ширина виробу: 650 мм
- Глибина виробу: 720 мм
- Ширина сидіння: 570 мм
- Глибина сидіння: 450 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 550 мм
- Висота сидіння в верхньому положенні: 610 мм
- Висота спинки: 670 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 140 мм
- Діаметр хрестовини: 640 мм
- Ролики: PU-ролики
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 18 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт
- Габарити гофротари: Ш800*Г480*Г650 мм
- Об'єм упаковки: 0,25 м3

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 55 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 61 см |
| Вес кресла | 18 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 57 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Высота спинки | 67 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Хром |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 9 710 ₴







