-5%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло керівника Olimpic тканина сіра TM AMF

Основні Переваги Крісло Керівника Olimpic:
• Ергономічний Дизайн: Розроблене для максимального комфорту, це крісло підтримує правильну поставу і зменшує напругу в спині, що дозволяє вам зосередитися на важливих завданнях.
• Якісна Тканина: Виготовлене з дихаючої та зносостійкої тканини, крісло забезпечує комфорт навіть під час тривалого сидіння.
• Регульована Висота: Легка регулювання висоти сидіння підходить для різних параметрів, що дозволяє кожному знайти оптимальне положення при роботі.
• Сучасний Колір: Стильний відтінок легко вписується в будь-який інтер'єр, додаючи нотку елегантності вашому офісу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Модель: Olimpic
- Механізм гойдання: AnyFix
- Каркас: Сталь
- Матеріал оббивки: Тканина
- Колір оббивки: Колір Сірий
- Підлокітники: Хром з м'якими накладками
- Хрестовина: Хромована
- Висота виробу у нижньому положенні: 1110 мм
- Висота виробу у верхньому положенні: 1160 мм
- Ширина виробу: 620 мм
- Глибина виробу: 700 мм
- Ширина сидіння: 520 мм
- Глибина сидіння: 460 мм
- Висота сидіння в нижньому положенні: 460 мм
- Висота сидіння в верхньому положенні: 530 мм
- Висота спинки: 670 мм
- Висота підлокітників від сидіння: 200 мм
- Діаметр хрестовини: 700 мм
- Ролики: PU-ролики
- Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
- Вага виробу: 14,8 кг
- Кількість виробів в упаковці: 1 шт
- Габарити гофротари: Ш770*Г360*В610 мм
- Об'єм упаковки: 0,17 м3

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 70 см |
| Высота с учетом спинки | 116 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Вес кресла | 14.8 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | хромированный металл |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Высота спинки | 67 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Хром |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 676 ₴
- В наличии
- Код: 555333
Крісло керівника Olimpic тканина сіра TM AMF
8 080 ₴
7 676 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






