-20%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний R-185 букле сивий + білий TM Vetro Mebel

Стілець поворотний R-185 сивий + білий — це сучасне поєднання комфорту, ергономіки та стильного дизайну, яке ідеально впишеться у ваш інтер’єр. Оббивка з м’якого букле в благородному сивому відтінку створює відчуття затишку та додає простору вишуканої фактурності. Тканина приємна на дотик, зносостійка та легка у догляді, що робить стілець практичним для щоденного використання.
Особливістю моделі є обертовий механізм на 360° з функцією автоповороту, який забезпечує зручність у будь-якій ситуації та дарує відчуття свободи руху.

| Колір | сивий |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Характеристики | обертові на 360° з автоповоротом |
| Матеріал оббивки | букле |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 64 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 58.5 |
| Висота до сидіння, см | 48 |
| Висота, см | 87 |
| Вага, кг | 11.5 |
| Бренд | Vetro Mebel |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | гнутая фанера |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Материал основания | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 480 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глубина | 585 мм |
| Высота | 870 мм |
- Цена: 6 220 ₴
- В наличии
- Код: R-185-light-grey-boucle
Стілець поворотний R-185 букле сивий + білий TM Vetro Mebel
7 770 ₴
6 220 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

