




Крісло керівника Frankie тканина коричнева TM AMF

Крісло для керівника AMF Frankie – це стильне, комфортне та надійне рішення для вашого офісу або для домашнього кабінету. Незалежно від того, скільки часу ви проводите за комп'ютером, це крісло забезпечить вам надійну підтримку та зручність протягом усього дня. Крісло AMF Frankie представлене у трьох кольорах: сірому, коричневому та чорному. Модель має класичний дизайн, характерний для крісла керівника. Крісло оснащене механізмом гойдання Tilt, що дозволяє розслабитись у перерві від роботи, надаючи можливість відпочити та знову набратися енергії. Підлокітники крісла не регулюються, але забезпечують зручну опору рук завдяки м'яким накладкам. Це надає додатковий комфорт під час роботи чи відпочинку. Тканинна зносостійка оббивка цієї моделі гарантує легкість у догляді та тривалий термін служби.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1260 |
| Ширина виробу | 610 |
| Глибина виробу | 710 |
| Ширина сидіння | 510 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Frankie |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Сучасний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 61 см |
| Глубина кресла | 71 см |
| Высота с учетом спинки | 126 см |
| Вес кресла | 16.5 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Хром |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 8 010 ₴



