-7%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло конференційне Seltic CF шкірозамінник чорний TM AMF

Крісло для керівника AMF Seltic – справжня знахідка для поціновувачів комфорту та класичного дизайну. Це універсальний виріб, який може виступати як крісло для керівника або фрілансерів, що працюють вдома. Спинка та сидіння крісла забезпечують правильне положення тіла людини, знижують навантаження на хребет та сприяють тривалій та ефективній роботі. М'яка ергономічна спинка, що відповідає природним вигинам хребта. Це дозволяє користувачеві зберігати високу працездатність протягом тривалого часу. Можливість регулювання по висоті за допомогою газ-ліфта та механізму гойдання Anyfix. Прогумовані ролики зроблять пересування крісла максимально безшумним і забезпечать дбайливе ковзання по ламінату або паркету.

Характеристики
| Матеріал оббивки | Шкіра, Шкірзам |
|---|---|
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Висота виробу | 1160 |
| Ширина виробу | 640 |
| Глибина виробу | 690 |
| Ширина сидіння | 520 |
| Глибина сидіння | 480 |
| Висота від підлоги до сидіння | 470 |
| Висота спинки | 660 |
| Висота підлокітників | 190 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Каркас | Метал |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З високою спинкою |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Полозья |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | конференционное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 69 см |
| Высота с учетом спинки | 116 см |
| Высота посадочной части кресла | 47 см |
| Вес кресла | 13 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Высота спинки | 66 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет каркаса | Хром |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 5 635,80 ₴
- В наличии
- Код: 555559
Крісло конференційне Seltic CF шкірозамінник чорний TM AMF
6 060 ₴
5 635,80 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






