



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф Parallel 70х40х40 см опори метал Mille ™

Пуф Parallel – це стильний та функціональний предмет меблів, який ідеально підійде для будь-якої сучасної вітальні чи спальні.
Пуф має м'яке сидіння, оббите високоякісною тканиною, та міцний металевий каркас із чотирма ніжками.

Характеристики
| Ширина см. | 70 |
|---|---|
| Глибина см. | 40 |
| Висота см. | 40 |
| Колір | Сірий |
| Висота сидіння, см: | 40 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для передпокою |
| Країна-виробник товару | Україна |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 400 мм |
- Цена: 3 990 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Parallel
Отправка с 30 июня 2026Пуф Parallel 70х40х40 см опори метал Mille ™
3 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

