


Пуф Rainbow 35х35х38 см опори дерево Mille ™

Пуф Rainbow це компактне та стильне рішення для вашого простору. М'яка оббивка забезпечує комфорт, а міцна конструкція робить його довговічним доповненням до вашого інтер'єру.
Пуф Rainbow - чудовий вибір для тих, хто цінує функціональність, стиль та затишок у кожній деталі обстановки.

Характеристики
| Ширина см. | 35 |
|---|---|
| Глибина см. | 35 |
| Висота см. | 38 |
| Колір | Сірий |
| Висота сидіння, см: | 40 |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для передпокою |
| Країна-виробник товару | Україна |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 380 мм |
- Цена: 2 390 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Rainbow
Отправка с 30 июня 2026Пуф Rainbow 35х35х38 см опори дерево Mille ™
2 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


