




Пуф Soya 65х45х47 см Mille ™

Компактний та багатофункціональний: Ідеально підходить для невеликих квартир, де кожен сантиметр на вагу золота. Використовуйте його як додаткове сидіння, підставку для ніг або просто як стильний елемент декору. * Стильний дизайн: Мінімалістичний та сучасний дизайн ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, від сучасного до класичного.
Висока якість: Виготовлений з високоякісних матеріалів, які гарантують довговічність та комфорт. * Легкий у догляді: Завдяки практичній оббивці, пуф Soya легко чистити, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами. Зробіть свій будинок ще більш комфортним та стильним з Пуфом Soya!

Характеристики
| Ширина см. | 65 |
|---|---|
| Глибина см. | 45 |
| Висота см. | 47 |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал каркаса | Фанера, ДСП |
| Наповнювач | Поролон, Синтепон |
| Призначення | Для офісу, Для вітальні, Для передпокою |
*Колір тканини можна обрати із великої кількості варіантів, з цим допоможе наш менеджер.
Велюр Siena (Сієна)
Виробник: Дивотекс
Зносостійкість: 115 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, Легка чистка
Антимікробні властивості
Щільність: 290 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | фанера, ДСП |
| Обивочный материал | Велюр, Рогожка, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 650 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 470 мм |
- Цена: 4 190 ₴
- Под заказ
- Код: Пуф Soya
Отправка с 21 июня 2026Пуф Soya 65х45х47 см Mille ™
4 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)





