




Крісло комп’ютерне Loren чорне / чорний каркас TM Intarsio

Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний,
Каркас: чорний
Спинка: PA+GF30%, регульована висота поперекової опори (вгору та вниз 30 мм, спереду та ззаду 20 мм), регульований натяг спинки. Кут нахилу: 112°-138°.
Сидіння: сидіння з тканинною оббивкою, регулювання висоти сидіння
Сітка для спинки стільця: GT, поліестер. Виготовлений з високоеластичної сітки, повітропроникний та зручний, придатний для тривалого використання. Відповідає стандарту вогнезахисту CA TB 117-2013,
Тканина для сидіння стільця: LY, поліестер. Пройшла випробування REACH EN1335, витримує до 100 000 стирань та відповідає стандартам дитячих автокрісел.
Наповнення сидіння: формована піна з ефектом пам'яті високої щільності 55 кг/м3. Високотемпературне лиття під тиском, високоеластичний матеріал, без порожнистості всередині губки, міцний і не деформується, без клею, без формальдегіду, здоровий і екологічно чистий
Механізм: синхронізований механізм центрального нахилу (фіксація у вертикальному положенні). Товщина панелі становить понад 3,1 мм, щоб уникнути деформації панелі, спричиненої тривалим використанням крісла. Інші дешеві офісні крісла мають задні панелі товщиною 2,0-2,6 мм та панелі товщиною 1,8-2,0 мм.
Газліфт: газліфт Samhongsa класу 4, хід підйому 100 мм. Чистота азоту в газліфті класу 4 досягає 99,7%; товщина зовнішньої стінки труби посилена та може стабільно витримувати вагу 200 кг. Азотований внутрішній шар на 100% твердіший, що забезпечує стабільність та хиткість стільця навіть після тривалого використання.
Хрестовина: 340 мм нейлонова основа. Гідростатична вантажопідйомність 1133 кг.
Коліщатко: 60 мм нейлонове колесо, безшумне обертання на 360°. Пройшло 98 000 випробувань на безбар'єрність та 2000 випробувань на дотримання бар'єрних вимог, і його досі можна використовувати у звичайному режимі, відповідно до стандартів гравітаційних випробувань BIFAM.
Вантажопідйомність крісла: 150 кг.
Гарантія від виробника: 5 років
Розмір коробки: 75*42*64 см

| Вага | 14 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110-132 |
| Ширина | 67 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Глибина сидіння | 44 |
| Висота сидіння | 42-52 |
| Ширина сидіння | 49 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 62 |
| Матеріал каркасу | нейлон |
| Виробник | Інтарсіо |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Нейлоновые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 67 см |
| Глубина кресла | 62 см |
| Высота с учетом спинки | 132 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Вес кресла | 14 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | Нейлон |
| Основной обивочный материал | Спинка-сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Глубина сиденья | 44 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 7 130 ₴
- В наличии
- Код: LORENBKF
Крісло комп’ютерне Loren чорне / чорний каркас TM Intarsio
7 130 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



