




Крісло Spiral White чорний TM AMF

Крісло Spiral White світло-сірий - сучасне офісне крісло легкої конструкції для домашніх і робочих кабінетів. Модель відрізняється оригінальним дизайном і стане стильним меблевим елементом для будь-якого сучасного приміщення. У ньому прекрасно поєднується ергономіка, сучасний дизайн і практичні матеріали.
Особливістю моделі є незвичайний зовнішній вигляд за рахунок спинки з прорізами, зігнутої форми підлокітників і кольору виробу. Спинка висока ергономічної форми надає хорошу підтримку для спини і підголівника. Оббивка крісла виконана з міцної тканини, це міцний зносостійкий матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками і тривалим терміном служби. Тканина добре пропускає повітря і приємна на дотик, завдяки чому забезпечують комфорт протягом усього робочого часу. Каркас виконаний з міцного пластику в білому матовому кольорі.
В основі крісла Spiral Black біла нейлонова хрестовина з роликами. П'ятипроменева форма хрестовини забезпечує крісла хорошу стійкість, а ролики легке переміщення. Механізм газлифт дозволяє плавно регулювати сидіння по висоті.
Крісло Spiral Black обладнано механізмом гойдання - Tilt, з плавним погойдуванням вперед \ назад з фіксацією в одному горизонтальному положенні. Такий механізм дозволяє розслабитися в перервах від роботи і знайти оптимальне для спини положення.
Крісло виготовлено з міцних матеріалів і витримує навантаження до 120кг.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1180 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1280 |
| Ширина виробу | 610 |
| Глибина виробу | 630 |
| Ширина сидіння | 490 |
| Глибина сидіння | 500 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 480 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 580 |
| Висота спинки | 730 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 640 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Urban |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, З підлокітником, Комбіноване забарвлення, Поперекова підтримка |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 61 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 128 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 13 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Белый |
| Тип механизма | Tilt |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 240,30 ₴
- В наличии
- Код: 555642
Крісло Spiral White чорний TM AMF
6 710 ₴
6 240,30 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



