




Крісло керівника Faraon шкірзам сірий TM AMF

Крісло для керівника AMF Faraon – це ідеальний вибір для тих, хто цінує мінімалізм та суворий дизайн у робочому просторі. Виконане з високоякісного шкірозамінника, це крісло відрізняється лаконічним стилем та сучасним зовнішнім виглядом, що підкреслює професіоналізм та статус власника. Механізм Anyfix, яким оснащено крісло, дозволяє регулювати кут нахилу і забезпечує легкий ефект для комфортного відпочинку або під час роботи. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати крісло під свою комплекцію, підтримуючи оптимальний рівень комфорту протягом усього дня. Чіткі лінії, відсутність зайвих деталей та ергономічний дизайн, роблять крісло AMF Faraon універсальним вибором для будь-якого сучасного офісу. М'які підлокітники та зручне сидіння забезпечують комфорт, а міцна конструкція гарантує довговічність та надійність у використанні. Крісло для керівника AMF Faraon – це поєднання суворості, функціональності та стильного дизайну, що створює ідеальну атмосферу для ефективної роботи керівника.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1080 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1140 |
| Ширина виробу | 620 |
| Глибина виробу | 720 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Faraon |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником |
| Стиль | Сучасний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 113 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 52 см |
| Вес кресла | 15.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | эко кожа, сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Глубина сиденья | 46 см |
| Высота спинки | 66 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 182 ₴
- В наличии
- Код: 555337
Крісло керівника Faraon шкірзам сірий TM AMF
7 980 ₴
7 182 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






