




Крісло керівника Lincoln шкірозамінник чорний TM AMF

Крісло для керівника AMF Lincoln – м'яке та комфортне крісло в сучасному стилі. Крісло представлене в трьох актуальних кольорах, тому кожен користувач зможе підібрати крісло, що підходить до інтер'єру кабінету або кімнати. Спинка та сидіння сконструйовані з урахуванням сучасних ергономічних вимог: бічна підтримка спини, зручний підголівник, комфортна спинка. Важливою особливістю є механізм гойдання Anyfix, який дозволяє зафіксувати крісло в будь-якому положенні.
Як оббивку використаний зносостійкий шкірозамінник. Класичне оформлення дозволяє цьому кріслу вписатися в будь-який інтер'єр. Довговічність конструкції забезпечує надійні та практичні матеріали. Міцні пластикові ролики покриті термопластичною гумою і не залишають слідів та подряпин на підлоговому покритті. Крісло призначене для статичного вертикального навантаження до 120 кг.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1000 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1060 |
| Ширина виробу | 630 |
| Глибина виробу | 670 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Lincoln AMF |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные, Нейлоновые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 67 см |
| Высота с учетом спинки | 111 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 42 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 49 см |
| Вес кресла | 13.1 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 41 см |
| Высота спинки | 68 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 5 560 ₴







