




Крісло Noa TM Impulse Plus

Cучасний дизайн, завдяки чому крісло легко впишиться у будь-який інтер'єр. Стійкий каркас – 4 матові металеві ніжки. Ідеальне поєднання бездоганної якості, матеріалів та дизайну гарантує надійність та тривалу експлуатацію. Подібне крісло у сучасному стилі гармонійно виглядатиме у вітальні, спальні, дитячій, кухні, закладах громадського харчування, офісах та переговорних кімнатах.

Ширина: 630 мм
Глибина: 660 мм
Висота: 890 мм
Висота посадкова: 500 мм
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

Базові кольори опор : білий, чорний, сірий, капучіно, бежевий

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Impulse |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Бежевый, Коричневый, Серый, Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, фанера |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Подлокотник | фанера |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Нубук |
| Материал основания | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 500 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глубина | 660 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 6 244 ₴
- Под заказ
- Код: Noa
Отправка с 21 мая 2026Крісло Noa TM Impulse Plus
6 244 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






