




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тумба приліжкова Лорі кашемір 2 шухляди ТМ Міро-Марк

Особливості колекції:
- Контраст фактур: глянцеві фасади візуально розширюють простір.
- Тонкі чорні ручки — стильний акцент, що підкреслює геометрію форм і додає графічної чіткості. Вони гармонійно контрастують з кольором кашемір, створюючи сучасний, дизайнерський вигляд.
- Чисті лінії та збалансовані пропорції, що відповідають сучасним тенденціям дизайну.
Компактна та стильна тумба з колекції ЛОРІ — ідеальне доповнення до сучасного інтер’єру. Глянцевий фасад і тонка (10 мм) кришка у кольорі кашемір створюють елегантний акцент, а матовий корпус із ДСП забезпечує практичність і довговічність. Зручна для зберігання дрібниць біля ліжка, з лаконічними чорними ручками.

Розміри:
- ширина: 600 мм,
- висота: 420 мм,
- глибина: 400 мм.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Кашемир |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 42 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
- Цена: 4 050 ₴
- В наличии
- Код: LR-52-GC
Тумба приліжкова Лорі кашемір 2 шухляди ТМ Міро-Марк
4 050 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






