




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець напівбарний Panda New чорний / Hevia 207.21 TM Lovko

Напівбарний стілець Panda New - це ідеальне поєднання стилю і комфорту для вашого інтер'єру. Виготовлений з натурального ясена, він надає вашому простору елегантності та теплоти.
Товстий шар ППУ (6 мм) забезпечує неймовірну зручність, дозволяючи насолоджуватися тривалим сидінням без дискомфорту. Вигнута спинка стільця плавно підтримує хребет, сприяючи правильній поставі та додатковому комфорту.
Panda New - це не просто стілець, а справжній акцент вашого інтер'єру, який поєднує в собі функціональність і стиль.

Характеристики
| Тип | напівбарні |
|---|---|
| Габарити (ШхГхВ) | 54 х 51 х 97 см |
| Висота посадки | 67 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 47 х 46 см |
| Рекомендоване навантаження | до 120 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Габарити упаковки | 57 x 57 x 112 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Графитовый |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Особенности | Мягкое сидение, Подножка, Наличие спинки |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип | Полубарный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Подножка | Да |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 970 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | фанера |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 9 140 ₴
- В наличии
- Код: 46077603-1
Стілець напівбарний Panda New чорний / Hevia 207.21 TM Lovko
9 140 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






