




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Robin темний горіх / Mani 03 TM Lovko

Стілець Robin — це поєднання м’яких форм і природної фактури ясеня. Завдяки ергономічній спинці та комфортному сидінню, він чудово підходить як для дому, так і для закладів HoReCa. Дерев’яна основа з масиву ясеня забезпечує стабільність і довговічність.
Матеріали: масив ясеня, тканина оббивки стандарт або на вибір від 2 од.
Стандартні кольори дерева: ясен натуральний, темний горіх, чорний.
Тонування в індивідуальний колір — від 4 шт.
Переваги:
-
висока якість матеріалів;
-
ергономічна форма спинки;
-
стійка і надійна конструкція;
-
стильний вигляд для будь-якого інтер’єру.

| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити (ШхГхВ) | 48 х 60 х 85 см |
| Висота посадки | 47 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 48 х 44 см |
| Рекомендоване навантаження | до 140 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Орех темный |
| Цвет обивки | Темно-бежевый |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Темный орех |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 850 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
- Цена: 5 400 ₴
- В наличии
- Код: 25521003
Стілець Robin темний горіх / Mani 03 TM Lovko
5 400 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




