




Крісло керівника Lester шкірозамінник коричневий TM AMF

Крісло для керівника AMF Lester – найсучасніше стильне крісло. Основний упор зроблений на правильну ергономіку та комфорт користувача. У цьому кріслі зручно працювати багато годин поспіль завдяки поперековій підтримці, сучасним наповнювачам та якісній конструкції. У кріслі використані масивні підлокітники з м'якими накладками у колір оббивки та хромована металева хрестовина. Крісло обтягнуте високоякісним шкірозамінником. Матеріал має гарну зносостійкість і практичний у догляді. Надійний та багатофункціональний механізм гойдання Anyfix, у якому є не тільки режим вільного гойдання, а також можливість фіксації у будь-якому проміжному положенні. Важлива особливість - гумові ролики для гладких поверхонь, які зроблять пересування крісла максимально безшумним та забезпечать більш дбайливе зіткнення з ламінатом або паркетом. Крісло розраховане на навантаження до 150 кг. Ідеальний комфорт протягом дня, Крісло для керівника AMF Lester підходить як для офісного, так і домашнього використання.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1160 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1240 |
| Ширина виробу | 630 |
| Глибина виробу | 710 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 64 см |
| Глубина кресла | 71 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Вес кресла | 16.8 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | эко кожа, сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Высота спинки | 76 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 240 ₴
- В наличии
- Код: 555319
Крісло керівника Lester шкірозамінник коричневий TM AMF
7 240 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







