




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Swan натуральний дуб / Martin 15 TM Lovko

Стілець Swan дубовий - сучасний м’який стілець із натурального дуба, який поєднує комфорт і стиль.
- Ергономічна спинка з плавним вигином створює зручну підтримку спини, а м’яке сидіння з тканинною оббивкою забезпечує максимальний комфорт під час тривалого сидіння.
- Каркас виготовлений із масиву дуба — міцного та довговічного матеріалу з виразною природною текстурою.
- Ідеально підходить як стілець для кухні, обідньої зони, ресторанів чи HoReCa-просторів.
- Доступне тонування або фарбування каркаса у будь-який колір RAL (на замовлення від 4 шт). В індивідуальній тканині від 2 шт.

Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити (ШхГхВ) | 54 x 57 x 81 см |
| Висота посадки | 47 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 48 х 44 см |
| Рекомендоване навантаження | до 140 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб альпийский, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Дуб натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Высота | 810 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
- Цена: 7 190 ₴
- Под заказ
- Код: 25531006
Отправка с 21 мая 2026Стілець Swan натуральний дуб / Martin 15 TM Lovko
7 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





