




Крісло Art темно-сірий TM AMF

Крісло Art чорний – це яскравий приклад комфортного ергономічного офісного крісла. Ця модель, створена для того, щоб створити максимальним комфорт його власнику під час роботи. Його сучасний строгий дизайн відмінно доповнить будь-який сучасний кабінет.
Крісло Art оснащено механізмом Relax, за допомогою якого можна легко відкинути спинку назад і зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні. При цьому ноги можна скласти на висувну підставку для ніг. Наявність таких характеристик будуть завжди актуальні при багатогодинний роботі за комп'ютером.
Спинка має вигнуту анатомічну форму, разом з м'яким підголовником, вони надають хорошу підтримку спині і шиї. Підлокітники – регульовані (на шарнірах) з м'якими накладками виготовлені з пластику.
Оббивка крісла повністю виконана з сітки це забезпечує виробу більшу міцність і дозволяє повітрю вільно циркулювати, перешкоджаючи накопиченню вологи.
В основі крісла чорна поліамідна хрестовина з гумовими роликами.
Крісло Art розраховане на вагу до 120 кг.

Характеристики
| Механізм крісла | Релакс |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Хрестовина | Поліамідна |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1190 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1290 |
| Ширина виробу | 650 |
| Глибина виробу | 630 |
| Ширина сидіння | 510 |
| Глибина сидіння | 480 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 490 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 590 |
| Висота спинки | 730 |
| Висота підлокітників | 220 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Smart |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, З підлокітником, Комбіноване забарвлення, Обрезинені ролики, Підставка для ніг, Поперекова підтримка |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Темно-серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Пластиковые |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 129 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 49 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 59 см |
| Вес кресла | 12 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Relax |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 5 560 ₴
- В наличии
- Код: 555628
Крісло Art темно-сірий TM AMF
5 560 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







