




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Valencia хром НВ, механізм Anyfix, шкірозамінник коричневий TM AMF

Красиве Крісло AMF Valencia - це відмінний комфортабельний варіант для керівників та топ-менеджерів. Воно виконане в кращих традиціях якісних меблів із хромованими деталями, має відмінний привабливий дизайн, який надасть додаткового статусу робочому кабінету. Важливою особливістю є зручні та м'які підлокітники, регулювання сидіння по висоті, вигнута спинка для правильної підтримки корпусу тіла протягом робочого дня. Сидіння широке та надзвичайно м'яке. Красиві хромовані деталі і форма крісла гармонійно впишуться і в офіс, і в домашній кабінет.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Еко-шкіра, Шкірзам |
| Підлокітники | М'яка накладка, Метал |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1150 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1230 |
| Ширина виробу | 650 |
| Глибина виробу | 740 |
| Ширина сидіння | 540 |
| Глибина сидіння | 510 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 460 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 570 |
| Висота спинки | 740 |
| Висота підлокітників | 230 |
| Діаметр | 740 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Серія товару | Мустанг |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, З підлокітником, Обрезинені ролики, Поперекова підтримка |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 65 см |
| Глубина кресла | 74 см |
| Высота с учетом спинки | 123 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Вес кресла | 17 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
| Подлокотник | эко кожа, сталь |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Высота спинки | 76 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 8 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: 555322
Крісло Valencia хром НВ, механізм Anyfix, шкірозамінник коричневий TM AMF
8 180 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности







