




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Santino сітка чорна TM AMF

Крісло для керівника AMF Santino – це поєднання довговічності, функціональності та комфорту створене на основі найсучасніших вимог робочого простору. Дизайн крісла представлений у двох стильних колірних рішеннях – класичному чорному та сірому, дозволяючи вам вибрати варіант, який ідеально поєднуватиметься з вашим робочим або домашнім інтер'єром. Оббивка з сітки та тканини робить крісло комфортним для роботи навіть у спекотний день, оскільки ці матеріали добре пропускають повітря. Зручна форма спинки крісла забезпечує правильне розташування хребта та запобігає напруженню спини при довгому сидінні. Однією з найважливіших переваг даної моделі є міцність та надійність конструкції.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Підлокітники | М'яка накладка, Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу | 1150 |
| Ширина виробу | 620 |
| Глибина виробу | 580 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Тип | Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З високою спинкою, З підголовником, З підлокітником, Поперекова підтримка, Регульований підголівник, Функція гойдання |
| Стиль | Хай-тек |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 62 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Высота с учетом спинки | 115 см |
| Вес кресла | 12.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | AnyFix |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 7 410 ₴




