




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний R-69 тканина айворі / ніжки чорні TM Vetro Mebel

Айворі — це ніжний, світлий відтінок, який надає кріслу стильного та сучасного вигляду. Таке крісло легко вписується в різні інтер'єри, додаючи їм свіжості та легкості.
йворі є нейтральним кольором, що дозволяє поєднувати його з різноманітними кольорами та текстурами. Це робить крісло універсальним елементом меблів, яке можна використовувати в сучасних, класичних або навіть скандинавських інтер'єрах.
Завдяки своїй стильності та функціональності, поворотне крісло може стати чудовим акцентом у вітальні, офісі або навіть спальні, створюючи затишну атмосферу.
Поворотний механізм робить його ідеальним для відкритих планувань, де важливо легко переміщатися та взаємодіяти з іншими людьми.

| Колір | айворі |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Характеристики | поворотні,з підлокітниками |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 60,5 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 55 |
| Глибина сидіння, см | 42 |
| Висота до сидіння, см | 46 |
| Висота, см | 84 |
| Вага, кг | 11 |
| Бренд | Vetro Mebel |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Особенности | Наличие подлокотников, Мягкое сидение, Наличие спинки |
| Поворотный механизм | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 605 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 840 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
- Цена: 6 210 ₴
- Нет в наличии
- Код: R-69-ivory/ black
Стілець поворотний R-69 тканина айворі / ніжки чорні TM Vetro Mebel
6 210 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности







