




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Terra темний горіх / Node 8 TM Lovko

Стілець Terra — це поєднання природної фактурності та лаконічного дизайну. Завдяки зручним підлокітникам і м’якому сидінню він забезпечує максимальний комфорт навіть під час тривалого сидіння. Каркас виконаний із масиву ясеня, що надає міцності й стабільності, а текстурна тканина додає теплоти та характеру виробу.
Terra чудово підходить для обідньої зони, кав’ярні чи робочого простору, де важлива атмосфера затишку та стилю.
Матеріали: масив ясеня, меблева плита, ППУ, меблева тканина
Опції: різні кольори деревини та оббивки
Призначення: обідній, для ресторанів, HoReCa

Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити (ШхГхВ) | 60 х 57 х 82 см |
| Висота посадки | 43 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 48 х 44 см |
| Рекомендоване навантаження | до 140 кг. |
| Матеріал | Масив ясена / ППУ / Тканина |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино, Орех темный |
| Цвет обивки | Капучино |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Орех |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Высота | 820 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
- Цена: 10 190 ₴
- Под заказ
- Код: 24881003
Отправка с 30 мая 2026Стілець Terra натуральний ясен / Node 11 TM Lovko
10 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

