




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Матрікс білий / сірий ТМ Мікс-Меблі

Стілець офісний "Матрікс" - це сучасна та функціональна модель меблів, спеціально призначена для використання в офісному середовищі. Забезпечує комфортне сидіння протягом тривалого робочого дня завдяки м'якому сидінню та спинці, які можуть мати ергономічну форму, щоб підтримувати правильне положення спини.
Каркас: Білий; Сидіння: Сірий
Матеріал: Каркас: Метал+тканинна сітка;
Сидіння: Фанера гнутоклеєна+ППУ+тканинна сітка.
Підйомний механізм - газліфт. Висота підйому 10 см

Розмір:
- Висота стільця: 96 см;
- Сидіння: Ш*Г - 49*50 см;
- Спинка: Ш*В - 41*40 см;
- Висота підлокітників: 21 см;
- Висота сидіння в нижньому положенні: 41 см;
- Висота підйому механізму: 10 см;

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 49 см |
| Глубина кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 96 см |
| Высота посадочной части кресла | 41 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 41 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 51 см |
| Вес кресла | 8 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
- Цена: 1 820 ₴
- В наличии
- Код: А0058658
Крісло Матрікс чорний / хром ТМ Мікс-Меблі
1 820 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





