-10%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець поворотний Брюгге рогожка бежевий / ніжки бронза ТМ Prestol

Переваги:
- Тканинна оббивка приємна на дотик і стійка до щоденного використання, що гарантує довготривалу збереженість вигляду.
- Металеві ніжки зі стильним покриттям бронза забезпечують міцність та додають елегантності загальному образу.
- Конструкція зі зручними підлокітниками та механізмом обертання на 360° робить цей стілець функціональним і комфортним у будь-яких ситуаціях.

Матеріали:
- Стілець обшитий приємною тканиною у відтінку беж.
- Ніжки виготовлені з металу з покриттям бронза.
- Має механізм обертання на 360°.
Розмір (ШхГхВ) 600*580*870
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Производитель | PRESTOL |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Коричневый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки |
| Поворотный механизм | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Высота | 870 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 5 490 ₴
- В наличии
- Код: Брюгге бежевий
Стілець поворотний Брюгге рогожка бежевий / ніжки бронза ТМ Prestol
6 100 ₴
5 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




