-6%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Tiana тканина сіра TM AMF
Модель:Tiana
Механізм гойдання: Піастра
Матеріал оббивки: Тканина
Колір оббивки: Колір сірий
Хрестовина: Металева

Висота виробу у нижньому положенні: 850 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 920 мм
Ширина виробу: 580 мм
Глибина виробу: 550 мм
Ролики: PU-ролики
Максимальне навантаження на виріб: 100 кг
Вага виробу: 8 кг
Кількість виробів в упаковці: 2 шт
Об'єм упаковки: 0,17 м3

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Колесные опоры |
| Особенности | Мягкое сидение, Наличие спинки |
| Поворотный механизм | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 850 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 850 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
- Цена: 3 478 ₴
- В наличии
- Код: 555661
Крісло Tiana тканина сіра TM AMF
3 700 ₴
3 478 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

