



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло поворотне Medeline карамель TM "AMF"

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Модель: Medeline
- Каркас: Сталь
- Колір каркаса: Чорний
- Колір оббивки: Карамель
- Висота виробу: 870 мм
- Ширина виробу: 610 мм
- Глибина виробу: 640 мм
- Максимальне навантаження на виріб: 110 кг
- Додатково: Поворотний механізм на 180 градусів
- Вага виробу: 9 кг
- Кількість виробів в упаковці: 2 шт
- Об'єм упаковки: 0,26 м3

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Карамель |
| Цвет обивки | Карамель |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Серый |
| Поворотный механизм | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глубина | 640 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
- Цена: 5 790 ₴
- В наличии
- Код: 555681
Крісло поворотне Medeline карамель TM "AMF"
5 790 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

