




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Liana чорний/вельвет кавовий TM AMF

Liana - це затишне та зручне крісло завдяки своєму стильному універсальному дизайну легко впишеться в будь-який інтер'єр вітальні, кухні чи їдальні,
Цей стильний і елегантний предмет меблів чудово підійде до сучасного інтер'єру.
Крісло має міцний каркас, що забезпечує надійність та довговічність.
Він виконаний із якісної тканини, яка надає комфорту під час сидіння.
Дизайн вражає своєю гармонією та елегантністю.
Liana не тільки надасть шарму та елегантності інтер'єру, але й забезпечить комфорт та зручність під час його використання.

Характеристики
| Каркас | Метал |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Висота виробу | 870 |
| Ширина сидіння | 600 |
| Глибина сидіння | 600 |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Жорсткість | М'яка |
| Форма сидіння | Об'єднано зі спинкою |
| Особливості | М'які підлокітники, М'яка спинка |
| Тип | Для будинку, Для кафе |
| Виробник | AMF |
| Стиль | Модерн |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Кофе |
| Цвет обивки | Кофе с молоком |
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Вельвет, Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 870 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
- Цена: 3 360 ₴


