




Шафа Олівія 3 двері 3 шухляди Глянець Білий/Дуб Кремона/Дзеркало TM Міро-Марк

Модель OV-13-WB — це містке рішення для зберігання, яке поєднує сучасну естетику з практичністю. Білий глянець фасадів у поєднанні з теплим деревним декором дуба Кремона створює світлий, збалансований інтер’єр.
Центральні дверцята оздоблені дзеркалом , яке додає візуальної глибини та функціональності.
Стандартна комплектація включає:
- три вертикальні секції:
– ліва та права — з штангами для вішалок і верхніми полицями,
– центральна — з відкритими полицями для складених речей,
- три нижні шухляди — для білизни, аксесуарів або сезонних речей.
Розміри: 1732×550×2200 мм

КОРПУС
● Колірна гама: Дуб Кремона (наповнення біле);
● Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
● Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони);
● Задня стінка: ХДФ 2,5мм, Біла.
ФАСАД
● Колірна гама: Глянець Білий (багатошарове лаковане покриття висушене
під ультрафіолетовими променями);
● Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
● Крайка: АБС, меламінова (невидимі сторони).
КРИШКИ
● Колірна гама: Дуб Кремона;
● Матеріал: Плита ламінована ДСП 16мм (Kronospan, Swisskrono, Swisspan);
● Крайка: ПВХ, меламінова (невидимі сторони).
ФУРНІТУРА
● Алюмінієва профільна ручка;
● Похила букова ніжка покрита натуральним маслом (висотою 150мм);
● Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям;
● Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі
повного висуву;
● З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX);
● Додаткова фурнітура для кріплення шаф комодів та тумби до стіни,
що забезпечить їх нерухомість та підвищену безпеку.
Шафа має монолітну основу без ніжок, що створює цілісний вигляд і забезпечує стабільність конструкції.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Кремовый матовый, Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1732 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
- Цена: 15 440 ₴
- В наличии
- Код: OV-13-WB
Шафа Олівія 3 двері 3 шухляди Глянець Білий/Дуб Кремона/Дзеркало TM Міро-Марк
15 440 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







