




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтілець поворотний Arden чорний каркас/ сірий тканина TM Intarsio
Матеріал сидіння: структурна тканина
Матеріал каркасу: метал
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Додаткова інформація: оберт 180º з автоповерненням
Розмір коробки: 69,5*58*52,5 см

| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 83 |
| Ширина | 59 |
| Матеріал крісла | структурна тканина |
| Глибина сидіння | 45 |
| Висота сидіння | 49 |
| Ширина сидіння | 43 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 47 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 8.5 |
| Механізм | поворотний |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Вращающееся |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 490 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 830 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 540 ₴
- В наличии
- Код: ARDENGY
Cтілець поворотний Arden чорний каркас/ сірий тканина TM Intarsio
3 540 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


