


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Odin Ceramic d90 см бежевий мат/ каркас кашемір ТМ Intarsio

Матеріал стільниці: кераміка 11 мм,
Колір стільниці: бежевий матовий
Габарити стільниці: Ø 90
Опція (розкладка): нерозкладний,
Каркас: металева трубка з фарбуванням в кольорі кашемір
Основа: Ø 60 см
Форма: кругла,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76 см
Розміри коробок: 96*96*6 см + 67*60*14 см

| Каркас | Метал |
| Колір каркасу | кашемір |
| Діаметр столу | 90 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Матеріал стільниці | кераміка |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір стільниці | бежевий |
| Висота | 76 |
| Вага | 28 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Кашемир |
| Цвет | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Бежевый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Вес | 28 кг |
| Толщина столешницы | 11 мм |
| Диаметр | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика |
| Каркас, ножки | металл |
| Фасады | металл |
- Цена: 7 460 ₴
- В наличии
- Код: ODIN90
Стіл Odin Ceramic d90 см бежевий мат/ каркас кашемір ТМ Intarsio
7 460 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

