

Вішак-стійка для одягу SDO-1 TM Loft design

Лаконічний дизайн та максимальна практичність. Ця підлогова вішалка в стилі мінімалізм створена для тих, хто не любить зайвих деталей, цінує порядок та відкритий доступ до речей. Вона ідеально впишеться в сучасну квартиру-студію, зробить функціональнішою вашу гардеробну або шоурум.
Ключові переваги:
Мобільність. Вішалка оснащена надійними коліщатками, які дозволяють легко переміщати її по кімнаті разом з одягом. Чи влаштовуєте ви перестановку, примірку перед дзеркалом або фотосесію — стійка слідує за вами.
Ультратонкий дизайн. Візуально не перевантажує інтер'єр. Тонкий, але міцний металевий профіль товщиною 25х25 мм виглядає універсально та сучасно.
Продумана конструкція. Широка поперечина дозволяє розмістити до 10-15 вішалок, а нижня планка надійно фіксує конструкцію і служить чудовою підставкою для взуття, коробок або органайзерів.
Якісні матеріали. Виготовлена з якісного металу та покрита рівним шаром порошкової фарби, яка забезпечує надзвичайну міцність, довговічність (10–30 років), високу корозійну стійкість та екологічність, оскільки не містить розчинників.
Розміри виробу:
-
Висота — 160 см
-
Ширина — 120 см
-
Глибина — 50 см

| Виробник: | Loft Design |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Ширина, см: | 120 |
| Висота, см: | 160 |
| Глибина, см: | 50 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
| Тип опор | Колесики |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Комплектация | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ножки | металл |
| Фасады | зеркало |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 1600 мм |
- Цена: 4 690 ₴
- Под заказ
- Код: SDO-1
Отправка с 20 июня 2026Вішак-стійка для одягу SDO-1 TM Loft design
4 690 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


