




Крісло Shelby сітка чорна TM AMF

Комп'ютерне крісло AMF Shelby поєднує в собі сучасний дизайн, ергономічні характеристики та зносостійкі матеріали. Крісло призначене для тих, хто цінує комфорт та піклується про здоров'я своєї спини. Модель виконана у чорному кольорі, тому легко доповнить інтер'єр офісу чи домашнього кабінету. Виріб обтягнутий сіткою та зносостійкою тканиною. Сітчаста оббивка забезпечує хорошу циркуляцію повітря, що допомагає запобігти дискомфорту в спеку. Конструкцією основи крісла є променева опора на 5 колесах, що забезпечує відмінну маневреність та легкість пересування у приміщенні. Комп'ютерне крісло AMF Shelby створене для того, щоб ви могли насолоджуватися його комфортом та надійністю довгі роки, не турбуючись про втрату зовнішнього вигляду чи цілісності матеріалу.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 920 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1010 |
| Ширина виробу | 560 |
| Глибина виробу | 520 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Основа крісла | З роликами |
| Тип | Для будинку, Для дітей, Для офису, Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, Поперекова підтримка |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 56 см |
| Глубина кресла | 52 см |
| Высота с учетом спинки | 101 см |
| Вес кресла | 16.5 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Тип механизма | Synchro |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 5 790 ₴
- В наличии
- Код: 555769
Крісло Shelby сітка чорна TM AMF
5 790 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







