-10%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'який пуф "Bono" 38*38*42 см TM Viorina-Deko

Мінімалістичний циліндричний пуф, який не займає багато місця, але виконує безліч функцій: від додаткового сидіння до зручної підставки для ніг. Завдяки відсутності видимих ніжок, він виглядає монолітно та м'яко.
Матеріал корпусу: ДСП, дерево, ППУ, синтепон.
Габарити: 420х380х380 мм
Навантаження на сидіння: до 120 кг

Оббивка: Тканина Arteks , колекція Lounge та колекція Clivia
Lounge: light grey, beige, cappuccino, chocolate

Clivia: ivory


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Материал каркаса | ЛДСП, ДВП, натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 420 мм |
- Цена: 1 890 ₴
- Под заказ
- Код: пуф "Bono"
Отправка с 04 июня 2026М'який пуф "Mini" 38*38*42 см TM Viorina-Deko
2 090 ₴
1 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






