-11%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'який пуф "Maxi" 65*35*45 см TM Viorina-Deko

Великий овальний пуф на витончених дерев'яних ніжках. Він може служити не тільки сидінням для кількох людей, але й повноцінною альтернативою кавовому столику (варто лише покласти стильну тацю на нього для стійкості). Модель додає інтер'єру легкості та "скандинавського" шарму.
Матеріал корпусу: ДСП, ДВП, дерево, ППУ, синтепон.
Габарити: 560х350х450 мм
Навантаження на сидіння: до 120 кг

Оббивка: Тканина Arteks , колекція Lounge та колекція Clivia
Lounge: light grey, beige, cappuccino, chocolate

Clivia: ivory


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | ЛДСП, ДВП, натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр, Букле |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 650 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 450 мм |
- Цена: 2 050 ₴
- Под заказ
- Код: пуф "Maxi"
Отправка с 04 июня 2026М'який пуф "Maxi" 65*35*45 см TM Viorina-Deko
2 300 ₴
2 050 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






